−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Żukczyn, Młyńska
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Dworzec
0
Pruszcz Gd., Chopina
1
Pruszcz Gd., Matejki
2
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
2
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
3
Pruszcz Gdański
Cieplewo, OKSiR
4
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
5
Cieplewo, OKSiR
6
Rusocin, Tczewska
6
Łęgowo, Polna
7
Łęgowo, Szkolna
8
Łęgowo
9
Łęgowo, Szkolna
10
Łęgowo, Polna
10
Rusocin, Rataja
11
Rusocin, Gdańska
11
Żukczyn
13
Żukczyn, Młyńska
14
Żukczyn
15
Rusocin, Gdańska
17
Rusocin, Rataja
17
Cieplewo, OKSiR
17
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
18
Cieplewo, OKSiR
19
Rusocin, Tczewska
19
Pruszcz Gd., Bat. Chłopskich
20
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
21
Pruszcz Gd., Matejki
21
Pruszcz Gd., Chopina
22
Pruszcz Gd., Dworzec
23
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
850
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Cieplewo, OKSiR
Kierunek:
Żukczyn, Młyńska
Od poniedziałku do piątku
09:20
10:40
11:50
13:00
14:40
16:20
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się