Zobacz przebieg linii na mapie
Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF
Trasa: |
---|
Pruszcz Gdański – Cieplewo – Łęgowo – Rusocin – Żukczyn – Rusocin – Cieplewo – Pruszcz Gdański |
Kierunek: Żukczyn, Młyńska | Przystanki: | Km: |
---|
Pruszcz Gdański m. | | 0 | | Pruszcz Gd., Chopina | 1 | | Pruszcz Gd., Matejki | 2 | | Pruszcz Gd., Nowowiejskiego | 2 | | Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich | 3 | | Pruszcz Gdański | Cieplewo, OKSiR | 4 | | Cieplewo, Dworzec Kolejowy | 5 | | Cieplewo, OKSiR | 6 | | Rusocin, Tczewska | 6 | | Łęgowo, Polna | 7 | | Łęgowo, Szkolna | 8 | | Łęgowo | 9 | | Łęgowo, Szkolna | 10 | | Łęgowo, Polna | 10 | | Rusocin, Rataja | 11 | | Rusocin, Gdańska | 11 | | Żukczyn | 13 | | Żukczyn, Młyńska | 14 | | Żukczyn | 15 | | Rusocin, Gdańska | 17 | | Rusocin, Rataja | 17 | | Cieplewo, OKSiR | 17 | | Cieplewo, Dworzec Kolejowy | 18 | | Cieplewo, OKSiR | 19 | | Rusocin, Tczewska | 19 | | | Pruszcz Gd., Bat. Chłopskich | 20 | | Pruszcz Gdański m. | Pruszcz Gd., Nowowiejskiego | 21 | | Pruszcz Gd., Matejki | 21 | | Pruszcz Gd., Chopina | 22 | | | 23 | |
|