−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
867
Zobacz przebieg linii na mapie
Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF
Trasa:
Przywidz - Częstocin - Czarna Huta - Przywidz
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Przywidz Dolinowa
Przywidz Oczyszczalnia
Przywidz Ustronie
Przywidz Wybudowanie
Czarna Huta
Częstocin
Częstocin, Wieś
Czarna Huta Leśna
Czarna Huta, Wieś
Czarna Huta Biała
Czarna Huta
Przywidz Wybudowanie
Przywidz Ustronie
Przywidz Oczyszczalnia
Przywidz Dolinowa
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Szkoła
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się