−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Płock m.
Płock, Dworzec Autobusowy
0
Sierpc m.
Sierpc, Dworzec Autobusowy (p.)
40
Sierpc, Dworzec Autobusowy
40
Rościszewo
Rościszewo, Główne
52
Bieżuń
Bieżuń
62
Żuromin
Żuromin, Dworzec Autobusowy (p.)
75
Żuromin, Dworzec Autobusowy
75
Lubowidz
Lubowidz, Skrzyżowanie
82
Zieluń
90
Lidzbark
Lidzbark Welski, P. DW.
100
Lubawa
Lubawa, Plac 700-lecia
130
Iława m.
Iława, Dworzec PKP (p.)
146
Iława, Dworzec PKP
146
Kisielice
Kisielice, P. DW. Kolejowa
173
Gardeja
Jaromierz
186
Kwidzyn
Kwidzyn, Dworzec Autobusowy
206
Sztum
Sztum, Dworzec Kolejowy
234
Malbork m.
Malbork, Dworzec Kolejowy (p.)
245
Malbork, Dworzec Kolejowy
245
Tczew, Węzeł Integracyjny (p.)
266
Tczew, Węzeł Integracyjny
266
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Chopina
290
Gdańsk m.
Gdańsk, Gościnna
296
Gdańsk, Dworzec Główny
300
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
301
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
Plock
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Sztum, Dworzec Kolejowy
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Wtorki, piątki
17:10
Linia nie kursuje w dniach 1 I, I i II dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII.
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się