−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Krynica Morska m.
Krynica Morska, Piaski
0
Krynica Morska, Leśniczówka
5
Krynica Morska, Neptun
10
Krynica Morska, Dworzec
11
Krynica Morska, Straż pożarna
11
Krynica Morska, Stacja paliw
12
Krynica Morska, Przedmieście
13
Krynica Morska, Oczyszczalnia
14
Krynica Morska, Siekierki
15
Krynica Morska, Przebrno/Kolonia
16
Krynica Morska, Przebrno 2
17
Krynica Morska, Przebrno
18
Sztutowo
Kąty Rybackie, Skowronki
22
Kąty Rybackie, Panorama
23
Kąty Rybackie, Górnik
25
Kąty Rybackie, Port
26
Kąty Rybackie
26
Kąty Rybackie, Brzozowa
27
Sztutowo, Skrzyżowanie
29
Sztutowo
31
Sztutowo, Muzeum
32
Stegna
Stegna, Mierzeja
33
Stegna, Dworzec
35
Stegna, Powstańców Warszawy
36
Stegna, Cisewo
37
Junoszyno, Topolowa
38
Junoszyno, Szkolna
38
Junoszyno, Morska
39
Jantar, Młyn
40
Jantar
41
Jantar Gdańsk/Szkoła
42
Jantar-Leśniczówka
43
Stegna
Mikoszewo, Bukowa
44
Mikoszewo, Centrum
45
Mikoszewo, Kolonia posesja nr 8
47
Mikoszewo, Kolonia za mostkiem
48
Przemysław, Za sklepem
49
Drewnica, Skrzyżowanie z DP nr 2328G
51
Żuławki, Koło kościoła
52
Stróża, Posesja 83
53
Dworek, most nad Wisłą - pętla
54
Stróża, Przy wiadukcie
54
Cedry Wielkie
Kiezmark, Gdańska
56
Cedry Małe, Stacja paliw
60
Cedry Małe, Polna
62
Cedry Małe, Brzozowa
63
Cedry Małe, Długa
63
Koszwały, Gdańska
65
Wocławy, Gdańska
68
Pruszcz Gdański
Bystra, Ogrodowa
70
Przejazdowo, Hotel
72
Przejazdowo, Główna
72
Przejazdowo, Sezonowa
73
Przejazdowo, Makro
74
Gdańsk m.
Gdańsk, Rafineria
75
Gdańsk, Węzeł Elbląska
76
Gdańsk, Brama Żuławska
78
Gdańsk, Akademia Muzyczna
79
Gdańsk, Żabi Kruk
80
Gdańsk, Brama Wyżynna
81
Gdańsk, Dworzec Główny
82
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
83
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
870
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Jantar Gdańsk/Szkoła
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
04:26
05:26
05:56
06:26
07:26
08:41
09:26
09:41
10:26
10:41
11:41
12:41
13:41
14:41
15:41
16:41
17:41
18:41
19:41
Soboty
06:26
08:41
09:41
10:41
11:41
12:41
13:41
14:41
15:41
16:41
17:41
18:41
19:41
20:41
22:11
Niedziele i święta
06:26
08:41
09:41
10:41
11:41
12:41
13:41
14:41
15:41
16:41
17:41
18:41
19:41
20:41
22:11
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się