−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Km:
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn
0,0
Mierzeszyn, Południe
1,9
Błotnia
2,9
Błotnia, Wybudowanie
3,6
Przywidz
Olszanka
4,3
Olszanka, Wybudowanie
4,9
Drzewina, Skrzyżowanie
6,2
Sucha Huta, Kolonia
7,3
Sucha Huta
7,9
Sucha Huta, Wybudowanie
8,9
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
9,7
Przywidz
Borowina
12,2
Trzepowo, Szkoła
14,1
Piekło Górne
16,3
Trzepowo, Szkoła
18,5
Trzepowo
18,8
Trzepowo, Wybudowanie
20,2
Piekło Dolne
21,8
Przywidz, Cisowa
22,8
Przywidz, Szkoła
23,4
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
869
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Borowina
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:40
06:40
08:05
09:30
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się