−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gołuń
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
Gdańsk, Dworzec Główny
1
Gdańsk, Brama Wyżynna
2
Gdańsk, Zaroślak
3
Gdańsk, Sandomierska
4
Gdańsk, Ptasia
5
Gdańsk, Platynowa
6
Gdańsk, Łostowice Świętokrzyska
7
Gdańsk, Niepołomicka
7
Gdańsk, Wieżycka
8
Kolbudy
Kowale, Osiedle Olimp
9
Kowale, Starowiejska
10
Kowale, Kasztelańska
10
Kowale, Szlachecka
11
Bąkowo
13
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
14
Lublewo Gdańskie
15
Lublewo Gdańskie, Wojska Polskiego
16
Kolbudy, Szkoła
17
Kolbudy, Plac Kaszubski
18
Kolbudy, Przemysłowa
19
Łapino, Sapiehy
20
Łapino
21
Kolbudy
18
Czapielsk, Skrzyżowanie
22
Przywidz
Jodłowno
26
Pomlewo, Leśna
27
Pomlewo, Topolowa
28
Pomlewo
29
Pomlewo, Słoneczna
30
Przywidz
33
Przywidz, Skrzyżowanie
34
Piekło Dolne
35
Trzepowo, Wybudowanie
37
Trzepowo
38
Trzepówko
39
Nowa Karczma
Szumleś Królewski
40
Szumleś Szlachecki
42
Horniki Górne
44
Przywidz
Czarna Huta
38
Częstocin Skrzyżowanie
41
Nowa Karczma
Szpon
43
Jasiowa Huta
44
Grabowo Kościerskie, Skrzyż.
46
Nowa Karczma
Grabówko
48
Nowa Karczma
45/51
Zielona Wieś
47
Lubań, Skrzyżowanie
48
Mały Lubań
50
Będomin, Skrzyżowanie
52
Kościerzyna
Zielenin
53
Nowa Karczma
Grabówko
48
Grabowo Kościerskie, Skrzyż.
50
Nowa Karczma
Grabowo Kościerskie
52
Grabowo Kościerskie, Fermy
53
Grabowo Kościerskie, Młynek
55
Rekownica
56
Kościerzyna
Puc, Wybudowanie
57
Puc
58
Mały Klincz, Skrzyżowanie
55/60
Nowy Klincz
57
Kościerzyna m.
Kościerzyna, Przemysłowa
58
Kościerzyna, Budowlanych
59
Kościerzyna
61
Kościerzyna, Woj. Polskiego
61
Kościerzyna, Leśna
63
Kościerzyna
Rybaki Kościerskie, I
65
Rybaki Kościerskie
67
Sycowa Huta
68
Grzybowo
69
Grzybowski Młyn
71
Loryniec
72
Loryniec, Skrzyżowanie
73
Wąglikowice
74
Czarlina, Skrzyżowanie
75
Wdzydze Kiszewskie, Skrzyż.
78
Wdzydze Kiszewskie
79
Wdzydze Kiszewskie, Skrzyż.
80
Gołuń, Wybudowanie
83
Gołuń
85
Kolbudy
Kolbudy, Os. Leśników
Pręgowo Dolne
Pręgowo Górne
Lisewiec, Skrzyżowanie
Lisewiec I
Kolbudy
Lisewiec
Babidół
Czapielsk, Skrzyżowanie
Czapielsk
Czapielsk, Kurniki
Buszkowy Górne, Nadleśnictwo
Buszkowy Górne, Buszkowy Dolne
Buszkowy Górne, Szkoła
Buszkowy Górne
Przywidz
Jodłowno
Pomlewo, Leśna
Pomlewo, Topolowa
Pomlewo
Pomlewo, Słoneczna
Przywidz
Przywidz, Skrzyżowanie
Piekło Dolne
Trzepowo, Wybudowanie
Trzepowo
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
860
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wąglikowice
Kierunek:
Gołuń
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
10:37
W
18:07
W
Soboty
10:37
W
18:07
W
Niedziele i święta
10:37
W
18:07
W
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
W
− kursuje tylko w okresie wakacji letnich
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się