−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Wysin
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
Gdańsk, Dworzec Główny
1
Gdańsk, Brama Wyżynna
2
Gdańsk, Zaroślak
3
Gdańsk, Sandomierska
4
Gdańsk, Rejtana
4
Gdańsk, Gościnna
5
Gdańsk, Ukośna
6
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Radunica
9
Pruszcz Gd., Przemysłowa
10
Pruszcz Gd., Chopina
11
Pruszcz Gd., Matejki
12
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
12
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
13
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
14
Pruszcz Gdański
Będzieszyn, Panattoni
15
Wojanowo
16
Świńcz
18
Jagatowo, Południe
20
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
21
Trąbki Wielkie
Kleszczewo, Kolonia
22
Warcz, Wybudowanie
24
Warcz
26
Domachowo
27
Mierzeszyn, Wybudowanie
29
Mierzeszyn, Kasztanowa
30
Mierzeszyn
31
Mierzeszyn, Kolonia
33
Błotnia
34
Błotnia, Wybudowanie
34
Przywidz
Olszanka
35
Olszanka, Wybudowanie
36
Drzewina, Skrzyżowanie
37
Sucha Huta, Kolonia
38
Sucha Huta
38
Sucha Huta, Wybudowanie
39
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
40
Guzy
41
Szatarpy
42
Szatarpy, Skrzyżowanie
43
Liniewo
Chrósty Wysińskie
45
Wysin, Wybudowanie
46
Wysin
47
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
859
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Warcz
Kierunek:
Wysin
Od poniedziałku do piątku
16
29
17
18
29
S
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
S
− kurs do: Szatarpy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się