−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Liniewo
Wysin
-
0
Wysin, Wybudowanie
-
1
Chrósty Wysińskie
-
2
Nowa Karczma
Szatarpy, Skrzyżowanie
-
4
Szatarpy
-
5
Guzy
-
6
Guzy, Skrzyżowanie
-
7
Skarszewy
Nowy Wiec, Drewnopol
-
8
Nowy Wiec
-
10
Nowy Wiec, Drewnopol
-
12
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
-
13/7
Przywidz
Sucha Huta, Wybudowanie
-
8
Sucha Huta
-
9
Sucha Huta, Kolonia
-
9
Drzewina, Skrzyżowanie
-
10
Olszanka, Wybudowanie
-
11
Olszanka
-
12
Trąbki Wielkie
Błotnia, Wybudowanie
-
13
Błotnia
-
13
Mierzeszyn, Kolonia
-
14
Mierzeszyn, Kościół
-
16
Przywidz
Trzepowo, Szkoła
0
<
Borowina
1
<
Borowina, Kolonia
3
<
Kierzkowo
4
<
Kierzkowo, Bliziny
6
<
Miłowo
8
<
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn, Leśniczówka
10
<
Mierzeszyn, Cyprysowa
11
<
Mierzeszyn
12
17
Mierzeszyn, Wybudowanie
13
18
Domachowo
15
20
Mierzeszyn, Kościół
13
18
Zaskoczyn, DPS
14
19
Zaskoczyn
16
21
Domachowo, Osiedle
18
23
Warcz
19/16
24/21
Warcz, Wybudowanie
18
23
Kleszczewo, Kolonia
20
25
Pruszcz Gdański
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
21
26
Jagatowo, Południe
22
27
Świńcz
24
29
Wojanowo
26
31
Będzieszyn, Panattoni
27
32
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
28
33
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
30
35
Pruszcz Gd., Matejki
30
35
Pruszcz Gd., Chopina
31
36
Pruszcz Gd., Przemysłowa
32
37
Pruszcz Gd., Radunica
33
38
Gdańsk m.
Gdańsk, Ukośna
36
41
Gdańsk, Gościnna
37
42
Gdańsk, Rejtana
38
43
Gdańsk, Sandomierska
38
43
Gdańsk, Zaroślak
39
44
Gdańsk, Brama Wyżynna
40
45
Gdańsk, Dworzec Główny
41
46
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
42
47
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
859
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Zaroślak
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
05:18
06:10
06:38
07:10
07:40
08:53
10:08
12:58
15:00
16:00
17:28
g
19:18
g
22:50
g
Soboty
05:18
08:53
12:58
15:58
Niedziele i święta
12:58
17:48
22:50
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się