−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Szatarpy
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
0
0
Gdańsk, Dworzec Główny
1
1
1
Gdańsk, Brama Wyżynna
2
2
2
Gdańsk, Zaroślak
3
3
3
Gdańsk, Sandomierska
4
4
4
Gdańsk, Rejtana
4
4
4
Gdańsk, Gościnna
5
5
5
Gdańsk, Ukośna
6
6
6
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Radunica
9
9
9
Pruszcz Gd., Przemysłowa
10
10
10
Pruszcz Gd., Chopina
11
11
11
Pruszcz Gd., Matejki
12
12
12
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
12
12
12
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
13
13
13
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
14
14
14
Pruszcz Gdański
Będzieszyn, Panattoni
15
15
15
Wojanowo
16
16
16
Świńcz
18
18
18
Jagatowo, Południe
20
20
20
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
21
21
21
Trąbki Wielkie
Kleszczewo, Kolonia
22
22
22
Warcz, Wybudowanie
24
24
24
Warcz
26
26
26
Domachowo
27
27
27
Mierzeszyn, Wybudowanie
29
29
29
Domachowo, Osiedle
<
27
27
Zaskoczyn
<
29
29
Zaskoczyn, DPS
<
31
31
Mierzeszyn, Kościół
<
32
32
Mierzeszyn
30
33/30
33/30
Mierzeszyn, Cyprysowa
31
<
31
Mierzeszyn, Leśniczówka
33
<
33
Przywidz
Miłowo
34
<
34
Kierzkowo, Bliziny
36
<
36
Kierzkowo
38
<
38
Borowina, Kolonia
39
<
39
Borowina, Wiejska
<
<
41
Borowina
<
<
42
Trzepowo, Szkoła
<
31
-
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn, Kościół
<
33
-
Mierzeszyn, Kolonia
<
34
-
Błotnia
<
34
-
Błotnia, Wybudowanie
<
35
-
Przywidz
Olszanka
<
36
-
Olszanka, Wybudowanie
<
37
-
Drzewina, Skrzyżowanie
<
38
-
Sucha Huta, Kolonia
<
38
-
Sucha Huta
<
39
-
Sucha Huta, Wybudowanie
41
<
-
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
<
40
-
Skarszewy
Nowy Wiec, Drewnopol
<
41
-
Nowy Wiec
<
43
-
Nowy Wiec, Drewnopol
<
45
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
43/40
46/40
-
Guzy
41
41
-
Szatarpy
42
42
-
Szatarpy, Skrzyżowanie
43
43
-
Liniewo
Chrósty Wysińskie
45
45
-
Wysin, Wybudowanie
46
46
-
Wysin
47
47
-
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
859
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Domachowo, Osiedle
Kierunek:
Szatarpy
Od poniedziałku do piątku
16:03
T
Niedziele i święta
10:31
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
T
− kurs do: Trzepowo, Szkoła
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się