−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Kolbudy
Buszkowy
Buszkowy, Szkoła
Buszkowy, Kościół
Ostróżki
Pręgowo, Strażacka
Pręgowo, Wodociągowa
Lisewiec
Lisewiec, Parkowa
Lisewiec, Leśne Echo
Pręgowo, Lisi Jar
Pręgowo, Zachodnia
Pręgowo, Wspólna
Ostróżki
Pręgowo, Strażacka
Pręgowo, Wodociągowa
Pręgowo, Szkoła
Kolbudy, Os. Leśników
Kolbudy, Plac Kaszubski
Kolbudy, Przemysłowa
Łapino, Sapiehy
Łapino
Łapino, Sapiehy
Kolbudy, Przemysłowa
Kolbudy, Plac Kaszubski
Kolbudy
Kolbudy, Szkoła
Lublewo Gdańskie, Polna
Lublewo Gdańskie
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
Bąkowo
Kowale, Szlachecka
Jankowo Gdańskie
Kowale, Szlachecka
Kowale, Kasztelańska
Kowale, Starowiejska
Kowale, Osiedle Olimp
Gdańsk m.
Gdańsk, Os. Świętokrzyskie
Gdańsk, Wieżycka
Gdańsk, Niepołomicka
Gdańsk, Świętokrzyska
Gdańsk, Platynowa
Gdańsk, Ptasia
Gdańsk, Sandomierska
Gdańsk, Zaroślak
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Dworzec Główny
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
854
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kowale, Szlachecka
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
13:00
16:50
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się