−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Giemlice
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
Gdańsk, Dworzec Główny
1
Gdańsk, Brama Wyżynna
2
Gdańsk, Zaroślak
3
Gdańsk, Sandomierska
4
Gdańsk, Rejtana
4
Gdańsk, Gościnna
5
Gdańsk, Ukośna
6
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Radunica
9
Pruszcz Gd., Przemysłowa
10
Pruszcz Gd., Chopina/Waląga
11
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
12
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Drzymały
13
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
13
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
14
Pruszcz Gdański
Roszkowo
15
Lędowo
17
Lędowo, II
18
Suchy Dąb
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
19
Grabiny-Zameczek
20
Cedry Wielkie
Trutnowy, Skrzyżowanie
21
Trutnowy Pierwsze
22
Trutnowy
23
Trutnowy, Unisława
25
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
27
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
27
Cedry Wielkie, Leśna
28
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
29
Leszkowy, Wybudowanie
33
Leszkowy
34
Długie Pole, II
30/32/37
Długie Pole, I
31
Długie Pole
32
Długie Pole, III
33
Giemlice
34
Giemlice, Skrzyżowanie
35
Suchy Dąb
Steblewo, I
37
Steblewo, Pętla
38
Steblewo
38
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
42
Krzywe Koło
42
Steblewo, Skrzyżowanie
40/44
Koźliny, II
41
Koźliny, Szkoła
41
Koźliny
41
Koźliny, I
42
Tczew
Czatkowy
43
Czatkowy, I
44
Czatkowy, II
44
Czatkowy, III
45
Tczewskie Łąki, III
46
Tczew m.
Tczew, Czatkowska - Urząd Celny
47
Tczew, Czatkowska / Pionierów
48
Tczew, Czatkowska / Okrętowa
48
Tczew, Mostowa
50
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
50
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
851
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Rejtana
Kierunek:
Giemlice
Od poniedziałku do piątku
05:58
LT
07:38
LT
09:38
LT
11:38
LT
13:28
T
14:48
T
15:38
T
16:18
T
17:18
g
18:18
g
19:38
g
21:38
g
Soboty
08:23
LT
09:33
L
14:23
16:23
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
L
− kurs z pominięciem: Leszkowy
T
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się