−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Tczew m.
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
0
Tczew, Gdańska / Sobieskiego
0
Tczew, Czatkowska / Okrętowa
2
Tczew, Czatkowska / Pionierów
2
Tczew, Czatkowska - Urząd Celny
3
Tczew
Tczewskie Łąki, III
4
Czatkowy, III
5
Czatkowy, II
6
Czatkowy, I
6
Czatkowy
7
Suchy Dąb
Koźliny, I
8
Koźliny
9
Koźliny, Szkoła
9
Koźliny, II
9
Steblewo, Skrzyżowanie
10
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
12
Krzywe Koło
12
Steblewo
12/16
Steblewo, Pętla
12
Steblewo, I
13
Cedry Wielkie
Giemlice, Skrzyżowanie
15
Giemlice
16
Długie Pole, III
17
Długie Pole
18
Długie Pole, I
19
Długie Pole, II
20
Leszkowy
23
Leszkowy, Wybudowanie
24
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
23/28
Cedry Wielkie, Leśna
24
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
25
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
23/25
Trutnowy, Unisława
25
Trutnowy
27
Trutnowy Pierwsze
28
Trutnowy, Skrzyżowanie
29
Suchy Dąb
Grabiny-Zameczek
30
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
31
Pruszcz Gdański
Lędowo, II
32
Lędowo
33
Roszkowo
35
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
36
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
37
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
38
Pruszcz Gd., Chopina/Rondo
38
Pruszcz Gd., Chopina
39
Pruszcz Gd., Przemysłowa
40
Pruszcz Gd., Radunica
41
Gdańsk m.
Gdańsk, Ukośna
44
Gdańsk, Gościnna
45
Gdańsk, Rejtana
46
Gdańsk, Sandomierska
46
Gdańsk, Zaroślak
47
Gdańsk, Brama Wyżynna
48
Gdańsk, Dworzec Główny
49
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
50
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
851
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
5
31
6
41
7
11
41
8
41
10
41
12
41
15
36
16
36
17
36
g
19
06
g
21
21
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
5
31
6
41
7
41
8
41
10
41
12
41
15
36
16
36
17
36
g
19
06
g
21
21
g
Soboty
6
51
11
16
12
56
16
06
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się