−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Żuławka
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
0
0
Pruszcz Gd., Chopina
1
1
Pruszcz Gd., Matejki
2
2
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
2
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
3
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
5
<
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
<
2
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
2
Pruszcz Gdański
Rusocin, Tczewska
<
4
Łęgowo, Polna
<
5
Łęgowo, Szkolna
<
6
Łęgowo
<
7
Łęgowo, Szkoła
<
8
Łęgowo, Szkolna
<
8
Łęgowo, Polna
<
9
Cieplewo, OKSiR
<
10
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
11
Cieplewo, OKSiR
<
12
Rusocin, Rataja
<
12
Rusocin, Prosta
<
13
Wojanowo
6
14/6
Będzieszyn
7
7
Rekcin, Ukośna
9
9
Rekcin, Spacerowa
9
9
Rekcin, Spacerowa - Osiedle
9
9
Rekcin, Starogardzka
10
10
Żuława, Świetlica
11
11
Żuława, Lipowa
11
11
Żuławka, Leśna
13
13
Żuławka, Świetlica
14
14
Żuławka
15
15
Żuławka, Świetlica
16
-
Żuławka, Leśna
17
-
Żuława, Świetlica
19
-
Żuława
19/11
-
Jagatowo, Maślakowa
13
-
Jagatowo, Pogodna
14
-
Jagatowo, Kolonia
14
-
Jagatowo
15
-
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
844
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Rusocin, Prosta
Kierunek:
Żuławka
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
14:20
B
16:05
B
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzieszyn
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się