−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański
Żuławka
<
0
0
Żuławka, Świetlica
<
1
1
Żuławka, Leśna
<
2
2
Jagatowo
0
-
-
Jagatowo, Kolonia
1
-
-
Jagatowo, Pogodna
1
-
-
Jagatowo, Maślakowa
2
-
-
Żuława
4
-
-
Żuława, Świetlica
4
-
-
Żuława, Lipowa
4
4
4
Żuława, Świetlica
4
4
4
Rekcin, Starogardzka
5
5
5
Rekcin, Spacerowa - Osiedle
6
6
6
Rekcin, Spacerowa
6
6
6
Rekcin, Ukośna
6
6
6
Będzieszyn
8
8
8
Wojanowo
9
9
9
Wojanowo
9
9
<
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
11
11
<
Pruszcz Gdański
Rusocin, Prosta
<
<
10
Rusocin, Rataja
<
<
11
Cieplewo, OKSiR
<
<
11
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
<
12
Cieplewo, OKSiR
<
<
13
Rusocin, Tczewska
<
<
13
Łęgowo, Polna
<
<
14
Łęgowo, Szkolna
<
<
15
Łęgowo
<
<
16
Łęgowo, Szkoła
<
<
17
Łęgowo, Szkolna
<
<
17
Łęgowo, Polna
<
<
18
Rusocin, Tczewska
<
<
19
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
<
21
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
13
13
21/13
Pruszcz Gd., Matejki
13
13
13
Pruszcz Gd., Chopina
14
14
14
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
15
15
15
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
844
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Będzieszyn
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:33
06:48
R
07:08
R
08:13
10:48
15:03
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:33
06:48
08:13
15:03
Objaśnienia:
R
− kurs przez: Rusocin, Cieplewo, Łęgowo
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się