−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Przystanki:
Pruszcz Gdański
Jagatowo
Jagatowo, Kolonia
Jagatowo, Pogodna
Jagatowo, Maślakowa
Jagatowo, Starogardzka
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
Jagatowo, Południe
Świńcz
Wojanowo
Będzieszyn
Wojanowo
Wojanowo
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
Pruszcz Gd., Matejki
Pruszcz Gd., Chopina
Pruszcz Gd., Dworzec
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
842
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Świńcz
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Od poniedziałku do piątku
05:59
B
07:04
09:04
10:34
13:04
15:54
Soboty
09:04
10:34
13:04
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzieszyn
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się