−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Jagatowo
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Dworzec
0
0
Pruszcz Gd., Chopina
1
1
Pruszcz Gd., Matejki
2
2
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
2
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
3
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
4
<
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
<
2
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
2
Pruszcz Gdański
Rusocin, Tczewska
<
4
Łęgowo, Polna
<
5
Łęgowo, Szkolna
<
6
Łęgowo
<
7
Łęgowo, Szkoła
<
8
Łęgowo, Szkolna
<
8
Łęgowo, Polna
<
8
Cieplewo, OKSiR
<
9
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
10
Cieplewo, OKSiR
<
11
Rusocin, Rataja
<
11
Rusocin, Prosta
<
11
Wojanowo
6
12
Będzieszyn
7
13
Wojanowo
8
15
Wojanowo
8/6
14/6
Świńcz
8
8
Jagatowo, Żurawia
10
10
Jagatowo
11
11
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
842
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Kierunek:
Jagatowo
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:20
07:40
08:50
10:05
B
12:05
R
13:15
R
14:00
R
14:45
BR
15:25
15:55
R
16:25
B
18:15
B
22:10
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:20
07:40
08:50
10:15
B
12:20
14:15
15:25
16:25
B
18:15
B
22:10
g
Soboty
10:05
14:15
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
B
− kurs przez: Będzieszyn
R
− kurs przez: Rusocin, Łęgowo, Cieplewo
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się