−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański
Jagatowo
0
0
0
Jagatowo, Kolonia
1
1
1
Jagatowo, Pogodna
1
1
1
Jagatowo, Maślakowa
2
2
2
Jagatowo, Starogardzka
2
2
2
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
3
3
3
Jagatowo, Południe
4
4
4
Świńcz
6
6
6
Wojanowo
<
8
<
Będzieszyn
<
9
<
Wojanowo
<
10
<
Wojanowo
8
10/8
<
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
10
10
<
Pruszcz Gdański
Rusocin, Prosta
<
<
9
Rusocin, Rataja
<
<
10
Cieplewo, OKSiR
<
<
10
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
<
11
Cieplewo, OKSiR
<
<
12
Rusocin, Tczewska
<
<
12
Łęgowo, Polna
<
<
13
Łęgowo, Szkolna
<
<
14
Łęgowo
<
<
15
Łęgowo, Szkoła
<
<
16
Łęgowo, Szkolna
<
<
16
Łęgowo, Polna
<
<
17
Rusocin, Tczewska
<
<
18
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
<
20
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
12
12
20/12
Pruszcz Gd., Matejki
12
12
12
Pruszcz Gd., Chopina
13
13
13
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
14
14
14
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
842
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łęgowo, Szkoła
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:06
10:56
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się