−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przeryte
Przystanki:
Km:
Lębork m.
Lębork, Pionierów - PCE
0
Lębork, Boh. Westerplatte
1
Lębork, Stary Browar
1
Lębork, Dworzec PKP
1
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
1
Lębork, Rondo Jana Pawła II - I
2
Lębork, Rondo Jana Pawła II - II
2
Lębork, Krzywoustego/ZUS
2
Lębork, Elektrownia
2
Nowa Wieś Lęborska
Rybki
5
Cewice
Malczyce
6
Osowo Lęborskie, Osowiec
7
Osowo Lęborskie, Skrzyżowanie
9
Maszewo Lęborskie, Potokowa
12
Maszewo Lęborskie
12
Maszewo Lęborskie, Dworzec Kolejowy
12
Cewice, Leśnictwo Jeziernik
15
Cewice, PKWN
15
Cewice, Urząd Gminy
15
Cewice, Kościół
15
Kamieniec
18
Siemirowice, Jednostka Wojskowa
22
Siemirowice, Osiedle
22
Siemirowice, Zielony Dwór
22
Pieski
25
Przeryte
27
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pieski
Kierunek:
Przeryte
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:55
08:55
12:55
15:30
16:05
18:55
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:55
08:55
12:55
15:30
16:05
18:55
Soboty
06:55
08:55
12:55
18:55
Nie kursuje w niedziele i święta
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się