−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Os. Wybickiego
2
Kosy
5
Smętowo Chmieleńskie
6
Ręboszewo, Przybród
7
Ręboszewo, II
8
Ręboszewo
8
Brodnica Górna, Grzebieniec
10
Brodnica Górna, Złota Góra
11
Brodnica Górna
12
Brodnica Górna, Wybudowanie
13
Chmielno
Przewóz, Maks
14
Przewóz, Czapielski Młyn
15
Przewóz
16
Stężyca
Zgorzałe, Ośrodek Wypoczynkowy
18
Zgorzałe
19
Zgorzałe, Wybudowanie I
21
Stężyca
24
Stężyca, Urząd Gminy
25
Stężyca, Uniradze
27
Gołubie, Mestwin
29
Gołubie
30
Gołubie, Dworzec Kolejowy
30
Gołubie, Sportowa
31
Gołubie, Sikorzyno
32
Gołubie, Na Szlaku
34
Szymbark
36
Szymbark, Szczyt Wieżyca II
37
Wieżyca, Uniwersytet Kaszubski
38
Wieżyca, Dworzec Kolejowy
40
Wieżyca, Wybudowanie
41
Wieżyca, Ośrodek Wypoczynkowy
42
Somonino
Ostrzyce, Koszowatka
44
Ostrzyce
45
Kartuzy
Brodnica Dolna
46
Brodnica Górna, Złota Góra
48
Brodnica Górna, Grzebieniec
49
Ręboszewo
51
Ręboszewo, Przybród
52
Smętowo Chmieleńskie
53
Kosy
54
Kartuzy, Os. Wybickiego
57
Kartuzy, Dworzec
59
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Przewóz, Czapielski Młyn
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku
10:37
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się