−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przewóz
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Os. Wybickiego
2
Kosy
5
Smętowo Chmieleńskie
6
Ręboszewo, Przybród
7
Ręboszewo, II
8
Ręboszewo
8
Brodnica Górna, Grzebieniec
10
Brodnica Górna, Złota Góra
11
Brodnica Dolna
13
Somonino
Ostrzyce
14
Ostrzyce, Koszowatka
15
Stężyca
Wieżyca, Ośrodek Wypoczynkowy
17
Wieżyca, Wybudowanie
18
Wieżyca, Dworzec Kolejowy
19
Wieżyca, Uniwersytet Kaszubski
21
Szymbark, Szczyt Wieżyca II
22
Szymbark
23
Gołubie, Na Szlaku
25
Gołubie, Sikorzyno
27
Gołubie, Sportowa
28
Gołubie, Dworzec Kolejowy
29
Gołubie
29
Gołubie, Mestwin
30
Stężyca, Uniradze
32
Stężyca, Urząd Gminy
34
Stężyca
35
Zgorzałe, Wybudowanie I
38
Zgorzałe
40
Zgorzałe, Ośrodek Wypoczynkowy
41
Chmielno
Przewóz
43
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wieżyca, Uniwersytet Kaszubski
Kierunek:
Przewóz
Od poniedziałku do piątku
16
29
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się