−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Sulęczyno
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Os. Wybickiego
3
Kartuzy, ZSO nr 2
3
Kosy
6
Smętowo Chmieleńskie
7
Ręboszewo, Przybród
8
Ręboszewo, II
9
Ręboszewo
9
Brodnica Górna, Grzebieniec
11
Brodnica Górna, Złota Góra
12
Brodnica Dolna
14
Brodnica Górna, Złota Góra
16/12
Brodnica Górna, Szkoła
13
Brodnica Górna
13
Brodnica Górna, Wybudowanie
14
Chmielno
Przewóz, Maks
15
Przewóz, Czapielski Młyn
16
Przewóz
17
Stężyca
Borucino, Stacja Limnologiczna
20
Borucino
21
Kamienica Szlachecka
23
Kamienica Szlachecka, Wybudowanie
24
Borucino, II
22
Borucino, Grodzisko
23
Nowa Wieś, Reja
24
Nowa Wieś
25
Klukowa Huta
26
Klukowa Huta, Sychty
28
Sulęczyno
Mściszewice
30
Stężyca
Klukowa Huta, Sychty
32
Klukowa Huta
34
Sulęczyno
Węsiory, Kolonia
36/28
Węsiory, Szkoła
29
Węsiory
30
Sulęczyno, Sulecki Borek
32
Sulęczyno, Bukowa Góra
33
Sulęczyno, Os. Krąg
34
Sulęczyno, Gimnazjum
34
Sulęczyno, Kaszubska
35
Sulęczyno
35
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Klukowa Huta, Sychty
Kierunek:
Mściszewice
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:02
13:18
15:22
16:28
17:17
19:02
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
12:02
15:22
16:28
17:02
19:02
g
Soboty
12:02
17:02
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się