−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Sierakowice
Bącka Huta
0
-
-
Kartuzy
Bącz, II
1
-
-
Bącz
2
-
-
Bącz, Lisia Jama
3
-
-
Mirachowo, Palestyna
4
-
-
Mirachowo, Leśniczówka
4
-
-
Mirachowo, Ameryka
5
-
-
Nowa Huta
7
0
-
Mirachowo, Ameryka
9
2
-
Mirachowo
10/5
3
-
Strysza Buda
7
5
-
Staniszewo, Kamionka
9
7
-
Stara Huta
<
<
0
Stara Huta, Droga do Strzepcza
<
<
1
Stara Huta, Wybudowanie
<
<
2
Staniszewo, Wybudowanie
<
<
3
Głusino
<
<
6
Głusino, Stążki
<
<
7
Głusino
<
<
8
Staniszewo, Kępa
<
<
10/4
Staniszewo
10
8
5
Staniszewo, Szkoła
10
8
5
Sianowo
11
9
6
Kolonia, Skrzyżowanie
12
10
7
Kolonia, Lesińce
13
11
8
Kolonia, Głusino
14
12
9
Kolonia
15
13
10
Kolonia, Głusino
16
14
11
Kolonia, Lesińce
17
15
12
Kolonia, Skrzyżowanie
18/12
16/10
13/7
Sianowska Huta, Chojna
13
<
8
Cewice
Sianowska Huta, Pustki
14
<
9
Kartuzy
Sianowska Huta
15
<
10
Cewice
Sianowska Huta, Pustki
16
<
11
Kartuzy
Sianowska Huta, Chojna
17/13
11
12/8
Sianowska Huta, Jezioro
14
12
9
Prokowo, Mokre Łąki
16
14
11
Prokowo, Leśna
17
15
12
Prokowo
18
16
13
Prokowo, Cmentarz
19
17
14
Prokowo, Rybacka
19
17
14
Prokowo, Prokowskie Chrósty
20
18
15
Kartuzy, Majkowskiego
22
20
17
Kartuzy, Kolejowa
24
22
19
Kartuzy, Dworzec
24
22
19
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Prokowo, Rybacka
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:02
06:07
07:07
07:17
07:27
08:12
08:57
09:57
11:32
13:02
13:47
15:02
15:57
16:57
17:57
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:02
06:07
07:17
08:57
11:32
13:47
15:42
g
16:57
g
Soboty
06:22
07:57
09:57
11:57
13:57
15:57
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się