−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Lębork m.
Lębork, Pionierów - PCE
-
-
-
0
Lębork, Boh. Westerplatte
-
-
-
1
Lębork, Stary Browar
-
-
-
1
Lębork, Zwycięstwa/Kupiec
-
-
-
1
Lębork, Dworzec PKP
-
-
-
0
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
-
-
-
1
Lębork, Rondo Jana Pawła II - I
-
-
-
2
Lębork, Rondo Jana Pawła II - II
-
-
-
2
Lębork, Krzywoustego/ZUS
-
-
-
2
Lębork, Elektrownia
-
-
-
2
Nowa Wieś Lęborska
Rybki
-
-
-
5
Cewice
Malczyce
-
-
-
6
Osowo Lęborskie, Osowiec
-
-
-
7
Osowo Lęborskie, Skrzyżowanie
-
-
-
9
Osowo Lęborskie
-
-
-
11/14
Łebunia, Północ
-
-
-
12
Łebunia
-
-
-
13
Łebunia, Południe
-
-
-
14
Łebunia, Kolonia
14
Bukowina, Wybudowanie
-
-
-
15
Bukowina, Międzylesie
-
-
-
16
Bukowina
-
-
-
17
Żukowo
Skrzeszewo, Skrzyżowanie
-
-
-
18
Sierakowice
Pałubice, Most
-
-
-
20
Pałubice
-
-
-
21
Linia
Linia, Urząd Gminy
-
-
0
<
Linia, Stacja Paliw
-
-
1
<
Linia, Stadion
-
-
1
<
Linia, Wesoła
-
-
2
<
Niepoczołowice, I
-
-
4
<
Niepoczołowice
-
-
4
<
Niepoczołowice, Wybudowanie
-
-
5
<
Niepoczołowice, Folwark
-
-
6
<
Sierakowice
Kamienica, Młyn
-
-
7
<
Kamienica Królewska, Wrzosowa
-
-
8
<
Kamienica Królewska
-
-
9
<
Kamienica Królewska, Kamienna
-
-
10
<
Pałubice, Zakład
-
-
11
<
Pałubice, Skrzyżowanie
-
-
12
23
Migi
-
-
14
25
Paczewo
0
-
<
<
Sierakowice, Wita Stwosza
2
-
<
<
Sierakowice, Majkowskiego
3
-
<
<
Gowidlino
<
0
<
<
Gowidlino, Kawle
<
2
<
<
Puzdrowo
<
4
<
<
Puzdrowo, Wybudowanie
<
5
<
<
Sierakowice
4
7
16
27
Sierakowice, Wygoda Sierak.
6
9
18
29
Mojusz
9
12
21
32
Mojusz, Stacja Kolejowa
10
13
22
33
Chmielno
Miechucino, Glinno
11
14
23
34
Miechucino, Tartak
13
16
25
36
Miechucino
14
17
26
37
Cieszenie
16
19
28
39
Kożyczkowo, Skrzyżowanie
18
21
30
41
Chmielno
<
24
<
<
Chmielno, Bukowinki
<
26
<
<
Garcz
19
27/22
31
42
Kartuzy
Łapalice, Jezioro
21
24
33
44
Łapalice
23
26
35
46
Kartuzy, Wzgórze Wolności
25
28
37
48
Kartuzy, Plac Brunona
26
29
38
49
Kartuzy, Kolejowa
27
30
39
50
Kartuzy, Dworzec
27
30
39
50
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
4
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Niepoczołowice
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:43
15:28
17:48
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się