−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Ostrzyce
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
0
Kartuzy, Kościerska
3
3
Kiełpino, Leszno
6
6
Kiełpino, Kartuska
7
7
Kiełpino, Bernardówka
7
7
Somonino
Somonino, Ceramiczna
7
7
Somonino, Dworzec Kolejowy
8
8
Sławki
9
9
Goręczyno, Łąkowa
11
11
Goręczyno
11
<
Goręczyno, Rąty
12
<
Goręczyno
-
11
Ostrzyce, Na Rokitki
-
13
Ostrzyce, Ramlejska
-
13
Ostrzyce
-
14
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Goręczyno
Kierunek:
Ostrzyce
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
6
03
7
58
8
53
10
53
12
53
14
53
15
53
16
53
17
53
18
53
20
38
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
6
03
7
58
8
53
10
53
12
53
14
53
15
53
16
53
g
17
53
g
18
53
g
20
38
g
Soboty
6
48
8
03
11
08
13
08
14
38
16
23
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się