−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Mierzeszyn
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
0,0
Przywidz, Cisowa
0,6
Piekło Dolne
1,5
Trzepowo, Wybudowanie
3,1
Trzepowo
4,5
Trzepowo, Szkoła
4,8
Piekło Górne
7,0
Borowina
11,3
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
13,9
Przywidz
Sucha Huta, Wybudowanie
14,5
Sucha Huta
15,5
Sucha Huta, Kolonia
16,1
Drzewina, Skrzyżowanie
17,2
Olszanka, Wybudowanie
18,4
Olszanka
19,0
Trąbki Wielkie
Błotnia, Wybudowanie
19,7
Błotnia
20,5
Mierzeszyn, Południe
21,5
Mierzeszyn
23,4
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
869
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Olszanka, Wybudowanie
Kierunek:
Mierzeszyn
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
12:12
15:12
16:12
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się