−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
0,0
Przywidz, Cisowa
0,6
Piekło Dolne
1,5
Trzepowo, Wybudowanie
3,1
Trzepowo
4,5
Trzepowo, Szkoła
4,8
Trzepowo, Kolonia
1,3
Trzepowo, Szkoła
2,4
Borowina
6,4
Borowina, Wschód
7,8
Kierzkowo
9,1
Bliziny
11,6
Miłowo
13,5
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn, Leśniczówka
14,6
Mierzeszyn, Cyprysowa
16,0
Mierzeszyn, Kasztanowa
16,8
Mierzeszyn
17,3
Przywidz
Gromadzin
18,1
Przywidz, Szkoła
19,9
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
868
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Borowina
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
05:09
M
06:09
M
07:19
M
08:59
M
12:54
14:49
15:44
16:44
Objaśnienia:
M
− kurs do: Mierzeszyn
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się