−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kościerzyna, Mazurka Dąbrowskiego (Galeria Wybickiego)
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
0
Gdańsk, Dworzec Główny
1
1
Gdańsk, Brama Wyżynna
2
2
Gdańsk, Zaroślak
3
3
Gdańsk, Sandomierska
4
4
Gdańsk, Ptasia
5
5
Gdańsk, Platynowa
6
6
Gdańsk, Łódzka
7
7
Gdańsk, Niepołomicka
7
7
Gdańsk, Wieżycka
8
8
Gdańsk, Os. Świętokrzyskie
9
9
Kolbudy
Kowale, Osiedle Olimp
9
9
Kowale, Starowiejska
10
10
Kowale, Kasztelańska
10
10
Kowale, Szlachecka
11
11
Bąkowo
13
13
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
14
14
Lublewo Gdańskie
15
15
Lublewo Gdańskie, Polna
16
16
Kolbudy, Szkoła
17
17
Kolbudy
18
18
Babidół
<
22
Czapielsk, Skrzyżowanie
22
22/23
Czapielsk
<
23
Przywidz
Jodłowno
25
25/26
Pomlewo, Leśna
26
26
Pomlewo, Szkoła
28
28
Pomlewo
29
29
Pomlewo, Słoneczna
30
30
Przywidz
32
32
Przywidz, Cisowa
33
33
Piekło Dolne
34
34
Trzepowo, Wybudowanie
<
36
Trzepowo
<
37
Trzepowo, Kolonia
<
38
Nowa Karczma
Szumleś Królewski
<
39
Szumleś Szlachecki, Burowo
<
41
Nowa Karczma, Nowe Horniki
<
43
Przywidz
Piekło Dolne, Ustronie
36
<
Czarna Huta
37
<
Częstocin Skrzyżowanie
38
<
Nowa Karczma
Szpon
40
<
Jasiowa Huta
42
<
Grabowo Kościerskie, Skrzyżowanie
44
<
Grabowo Kościerskie, Klonowa
45
<
Grabówko
46
<
Nowa Karczma
49
44
Zielona Wieś
-
45
Lubań
-
47
Lubań, Wybudowanie
-
48
Będomin, Skrzyżowanie
-
50
Kościerzyna
Zielenin
-
51
Mały Klincz, Skrzyżowanie
-
53
Nowy Klincz
-
55
Kościerzyna m.
Kościerzyna, Przemysłowa
-
56
Kościerzyna, Przemysłowa/Bazowa
-
57
Kościerzyna, Dworcowa - Dworzec PKP
-
58
Kościerzyna, Mazurka Dąbrowskiego (Galeria Wybickiego)
-
59
Kościerzyna, Woj. Polskiego (Chojnicka)
-
60
Kościerzyna, Leśna
-
61
Kościerzyna
Rybaki, I
-
63
Somonino
Rybaki
-
64
Kościerzyna
Sycowa Huta
-
65
Grzybowo
-
67
Grzybowski Młyn
-
68
Loryniec
-
69
Loryniec, Skrzyżowanie
-
70
Wąglikowice
-
71
Czarlina, Skrzyżowanie
-
72
Wdzydze, Muzeum
-
75
Wdzydze
-
76
Wdzydze, Muzeum
-
77
Gołuń, Wybudowanie
-
80
Gołuń
-
81
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
860
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Grabówko
Kierunek:
Nowa Karczma
Od poniedziałku do piątku - poza okresem letnich wakacji szkolnych (oprócz świąt)
17
13
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się