−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Przystanki:
Kolbudy
Bielkówko
Bielkówko, Szkoła
Bielkówko, Browar
Pruszcz Gdański
Goszyn
Straszyn, Zeusa
Straszyn, Os. Modre
Straszyn, Boczna
Straszyn, Młodej Polski
Straszyn, Dworcowa
Straszyn, Bloki
Straszyn, Poprzeczna
Straszyn, Poczta
Straszyn, Kwiatowa
Straszyn, Obwodowa
Borkowo, Głębokie
Borkowo, Kasztanowa
Borkowo, Szkoła
Borkowo, Topolowa
Borkowo, Skrzyżowanie
Gdańsk m.
Gdańsk, Starogardzka
Gdańsk, Jagiełły
Gdańsk, P.D.P.S.
Gdańsk, Ukośna
Gdańsk, Gościnna
Gdańsk, Rejtana
Gdańsk, Sandomierska
Gdańsk, Zaroślak
Gdańsk, Toruńska
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Dworzec Główny
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
846
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Sandomierska
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
6
36
7
21
46
8
36
9
21
10
21
11
21
12
21
13
21
14
21
15
41
16
01
41
17
21
51
g
18
21
g
51
g
19
51
g
20
51
g
22
21
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
6
36
7
11
46
8
36
9
21
10
21
11
21
12
21
13
21
14
21
15
41
16
01
41
17
21
51
g
18
21
g
51
g
19
51
g
20
51
g
22
21
g
Soboty
6
36
7
21
8
21
9
21
10
21
11
21
12
21
13
21
14
51
15
51
16
51
g
17
51
g
19
21
g
20
51
g
22
21
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się