−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lębork, Dworzec PKP
Przystanki:
Km:
Cewice
Przeryte
0
Pieski
2
Siemirowice, Zielony Dwór
5
Siemirowice, Osiedle
5
Siemirowice, Jednostka Wojskowa
5
Oskowo
0
Kamieniec
3/9
Cewice, Kościół
12
Cewice, Urząd Gminy
12
Cewice, PSZOK
12
Cewice, Leśnictwo Jeziernik
12
Maszewo Lęborskie, Dworzec Kolejowy
15
Maszewo Lęborskie
15
Maszewo Lęborskie, Potokowa
15
Osowo Lęborskie, Skrzyżowanie
18
Osowo Lęborskie, Osowiec
20
Malczyce
21
Nowa Wieś Lęborska
Rybki
22
Lębork m.
Lębork, Krzywoustego/ZUS
27
Lębork, Rondo Jana Pawła II
27
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
27
Lębork, Dworzec PKP
27
Lębork, Zwycięstwa/Kupiec
27
Lębork, Stary Browar
27
Lębork, Boh. Westerplatte
27
Lębork, Pionierów - PCE
27
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kamieniec
Kierunek:
Lębork, Dworzec PKP
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
5
48
6
58
7
08
P
8
08
P
9
18
10
18
11
48
13
18
14
18
P
15
18
17
18
19
18
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
5
48
7
08
P
8
08
P
9
18
10
18
11
48
13
18
14
18
P
15
18
17
18
19
18
Soboty (oprócz świąt)
5
48
7
08
P
9
18
11
48
13
18
15
18
17
18
Nie kursuje w niedziele i święta
Objaśnienia:
P
− kurs do: Lębork, Pionierów - PCE
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się