−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lębork, Dworzec PKP
Przystanki:
Km:
Cewice
Przeryte
0
Pieski
2
Siemirowice, Zielony Dwór
5
Siemirowice, Osiedle
5
Siemirowice, Jednostka Wojskowa
5
Oskowo
0
Kamieniec
3/9
Cewice, Kościół
12
Cewice, Urząd Gminy
12
Cewice, PKWN
12
Cewice, Leśnictwo Jeziernik
12
Maszewo Lęborskie, Dworzec Kolejowy
15
Maszewo Lęborskie
15
Maszewo Lęborskie, Potokowa
15
Osowo Lęborskie, Skrzyżowanie
18
Osowo Lęborskie, Osowiec
20
Malczyce
21
Nowa Wieś Lęborska
Rybki
22
Lębork m.
Lębork, Krzywoustego/ZUS
25
Lębork, Rondo Jana Pawła II
25
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
26
Lębork, Dworzec PKP
26
Lębork, Zwycięstwa/Kupiec
26
Lębork, Stary Browar
26
Lębork, Boh. Westerplatte
26
Lębork, Pionierów - PCE
27
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Siemirowice, Jednostka Wojskowa
Kierunek:
Lębork, Dworzec PKP
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:45
06:45
07:15
P
08:05
P
09:15
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15
P
15:15
17:15
19:15
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:45
06:45
07:15
P
08:05
P
09:15
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15
P
15:15
17:15
19:15
Soboty
05:45
07:15
P
09:15
11:15
13:15
15:15
17:15
Nie kursuje w niedziele i święta
Objaśnienia:
P
− kurs do: Lębork, Pionierów - PCE
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się