−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Sulęczyno
Sulęczyno
0
Sulęczyno, Kaszubska
1
Sulęczyno, Gimnazjum
2
Sulęczyno, Os. Krąg
3
Bukowa Góra, Skrzyżowanie
4
Węsiory, Sulecki Borek
5
Węsiory
6
Węsiory, Kolonia
7
Stężyca
Klukowa Huta
9
Klukowa Huta, Sychty
12
Sulęczyno
Mściszewice
0/13
Stężyca
Klukowa Huta, Sychty
0
Klukowa Huta
1
Nowa Wieś
1
Kamienica Szlachecka, Wybudowanie
2
Kamienica Szlachecka
3
Borucino, Droga do Kamienicy Szl.
5
Nowa Wieś, Reja
7
Borucino, Grodzisko
9
Borucino, II
11
Borucino
13
Borucino, Stacja Limnologiczna
15
Chmielno
Przewóz
9/17
Przewóz, Czapielski Młyn
10
Kartuzy
Brodnica Górna, Maks
11
Brodnica Górna, Kamionka
12
Brodnica Górna, Szkoła
13
Brodnica Górna
11
Brodnica Górna, Złota Góra
12
Brodnica Dolna
13
Brodnica Górna, Złota Góra
14
Ręboszewo, Grzebieniec
15
Ręboszewo
18
Ręboszewo II
19
Kartuzy
Ręboszewo, Przybród
20
Smętowo Chmieleńskie
21
Kosy
22
Kartuzy, Zamkowa
22
Kartuzy, Dworzec
23
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kamienica Szlachecka
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:39
06:49
06:59
08:49
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
08:49
Soboty
06:49
08:49
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się