892
Przystanek:
Kleszczewo, Kolonia
Kierunek:
Błotnia, Wybudowanie
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:26
K
07:11
W
08:11
W
10:26
K
12:26
M
13:56
M
14:56
M
16:26
K
Objaśnienia:
K
− kurs do: Mierzeszyn, Kasztanowa
M
− kurs przez: Mierzeszyn, Szkoła
W
− kurs przez: Warcz, Wieś