892
Przystanek:
Kleszczewo, Skrzyżowanie
Kierunek:
Błotnia, Wybudowanie
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:24
K
07:09
W
08:09
W
10:24
K
12:24
M
13:54
M
14:54
M
16:24
K
Objaśnienia:
K
− kurs do: Mierzeszyn, Kasztanowa
M
− kurs przez: Mierzeszyn, Szkoła
W
− kurs przez: Warcz, Wieś