892
Przystanek:
Błotnia, Wybudowanie
Kierunek:
Trąbki Wielkie, Przedszkole
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:37
M
08:42
M
12:49
PW
14:19
PW
15:19
PW
Objaśnienia:
M
− kurs przez: Mierzeszyn, Szkoła
P
− kurs z pominięciem: Mierzeszyn
W
− kurs przez: Warcz, Wieś