−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Gdynia m.
Gdynia, Dworzec Autobusowy
Kosakowo
Kosakowo
Puck
Puck, Dworzec Autobusowy
Puck, Urząd Gminy
Władysławowo
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
Władysławowo, Cetniewo
Chłapowo
Chłapowo, Jeżynowa
Rozewie, Jednostka Wojskowa
Rozewie, Latarnia
Jastrzębia Góra, Lisi Jar
Jastrzębia Góra, Kościół
Jastrzębia Góra
Tupadły, Wiejska
Tupadły, Cmentarz
Puck
Mieroszyno, Sosnowa
Mieroszyno, Ogrodowa
Mieroszyno
Strzelno
Łebcz, Wybudowanie
Łebcz
Łebcz, PGR
Gnieżdżewo, Wybudowanie
Gnieżdżewo
Puck, Urząd Gminy
Puck, Dworzec Autobusowy
Kosakowo
Kosakowo
Gdynia m.
Gdynia, Dworzec Autobusowy
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
890
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Puck, Urząd Gminy
Kierunek:
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
Codziennie w okresie wakacji letnich
8
43
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się