862
Przystanek:
Różyny, Kościół
Kierunek:
Kleszczewko, Wierzbowa
Od poniedziałku do piątku
07:02
e
e
08:57
14:47
16:37
e
e
Objaśnienia:
e
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
e
− nie kursuje w okresie wakacji letnich