44
Przystanek:
Unieszynko
Kierunek:
Cewice, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:25
P
14:23
16:03
K
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Lesiaki oraz Kamieniec
P
− kurs przez: Krępkowice