11
Przystanek:
Pomieczyno, Kolonia
Kierunek:
Łebieńska Huta, Szkoła
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:38
07:08
07:58
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:38
07:58
15:58
16:58
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII