9
Przystanek:
Kiełpino, Cyprysowa
Kierunek:
Mezowo
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
08:15
09:45
11:45
14:15
15:00
16:15
K
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
08:15
09:45
11:45
13:45
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kartuzy, Dworzec