8
Przystanek:
Chmielno
Kierunek:
Zawory
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:54
08:04
09:24
12:59
13:49
14:54
15:54
16:44
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:54
08:04
09:24
12:59
14:54
15:54
16:44
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII