7
Przystanek:
Ręboszewo, Grzebieniec
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:04
Y
06:34
A
07:34
BDP
07:44
B
11:34
M
12:54
BM
13:34
BP
14:04
14:39
BP
15:04
M
15:39
BK
16:04
BM
16:49
KM
18:34
KM
19:44
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:44
11:34
M
14:34
K
16:04
M
16:34
KM
g
18:34
KM
g
19:44
g
Soboty
07:44
11:34
M
14:34
K
16:34
KM
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
A
− kurs do: Kamienica Szlachecka
B
− kurs przez: Brodnica Górna, Szkoła
D
− kurs przez: Brodnica Dolna
K
− kurs przez: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
P
− kurs do: Przewóz
Y
− kurs do: Mściszewice