7
Przystanek:
Sulęczyno, Os. Krąg
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:27
06:32
K
08:22
KM
10:22
12:22
BD
14:02
BD
15:42
BD
17:27
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
04:27
06:22
M
08:22
KM
10:22
12:22
15:22
g
17:27
g
Soboty
06:22
KM
08:22
KM
12:22
15:22
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
B
− kurs przez: Brodnica Górna, Szkoła
D
− kurs przez: Brodnica Dolna
K
− kurs przez: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice