Przystanek: Czatkowy, III
881 → Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:20 07:20KPS 12:00PS 13:00SWZ 15:40RSZ 17:20UZ
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
Objaśnienia:
K
– kurs przez: Krzywe Koło, OsiedleP
– kurs do: Pruszcz Gd., ChopinaR
– kurs do: WróblewoS
– kurs przez: Suchy Dąb, SzkołaU
– kurs do: Suchy DąbW
– kurs przez: WróblewoZ
– kurs przez: Steblewo