Przystanek: Różyny, Leśna
863 → Pszczółki, Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
06:35ee 08:35 10:20 14:20 15:40Cee 16:10
Objaśnienia:
e
– nie kursuje w okresie wakacji letnich
C
– kurs do: Pszczółki, Centrume
– nie kursuje w okresie wakacji letnich