Przystanek: Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
851 → Osice
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:56S 06:56S 08:56 11:36S 14:36 15:11L 16:11LS 17:11L 18:36L 20:06LS 21:36S
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:56S 08:56 11:36S 15:11L 17:11L 18:36Lg 20:06LSg 21:36Sg
Soboty (oprócz świąt)
Niedziele i święta
Objaśnienia:
b
– nie kursuje 1 I, I dzień Wielkanocy, 25 XII
g
– nie kursuje 24 XII
L
– kurs przez: LeszkowyS
– kurs do: Steblewo, Pętla