Przystanek: Dzierżążno, Boczna
801 → Gdańsk, Dworzec Główny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:27 05:22D 05:57 06:22D 07:07 08:07 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22D 16:22DL 17:22 18:22 20:12 21:12
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
04:27 05:22D 05:57 07:07 08:07 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22D 16:22DL 17:22 18:22 20:12 21:12
Soboty (oprócz świąt)
05:07 05:47 06:47 07:47 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:52 21:12
Niedziele i święta
Objaśnienia:
D
– kurs przez: Dzierżążno, Szpital (sprawdź również odjazdy linii 806 realizowane z obsługą tego przystanku)L
– kurs tylko do przystanku: Leźno, Kościół