Przewozy Autobusowe "Gryf"
− Rozkłady jazdy
Linia
9
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
Kartuzy, Dworzec
14:45
Kartuzy, Kościerska
14:50
Kiełpino, Leszno
14:53
Kiełpino, Kartuska
14:54
Kiełpino, Bernardówka
14:55
Kiełpino
14:57
Kiełpino, Dolna
14:58
Kiełpino, Podlaska
14:59
Kiełpino, Cyprysowa
15:00
Kiełpino, Piaskowa
15:01
Mezowo
15:02
Powrót