Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Gdańsk - Olsztyn - Łomża - Białystok - Grodno (BY) - Lida (BY) - Mińsk (BY) |
Kierunek: Mińsk, Dw. Autobusowy Centralny | Przystanki: |
---|
Gdańsk m. | | Elbląg m. | Elbląg, Dworzec Autobusowy | Olsztyn m. | Olsztyn, Dworzec Autobusowy | Szczytno m. | Szczytno, Dworzec Autobusowy | Ostrołęka m. | Ostrołęka, Zatoka Autobusowa | Łomża m. | Łomża, Dworzec Autobusowy | Białystok m. | Białystok, Dworzec Autobusowy | Białoruś | Kuźnica / Bruzgi (PL/BY) (p.) | | Grodno, Dworzec Autobusowy | Lida, Dworzec Autobusowy | Mińsk, Dw. Autobusowy Centralny |
| Kierunek: Gdańsk, Dworzec Autobusowy | Przystanki: |
---|
Białoruś | | Lida, Dworzec Autobusowy | Grodno, Dworzec Autobusowy | Bruzgi / Kuźnica (BY/PL) (p.) | | Białystok m. | Białystok, Dworzec Autobusowy | Łomża m. | Łomża, Dworzec Autobusowy | Ostrołęka m. | Ostrołęka, Zatoka Autobusowa | Szczytno m. | Szczytno, Dworzec Autobusowy | Olsztyn m. | Olsztyn, Dworzec Autobusowy | Elbląg m. | Elbląg, Dworzec Autobusowy | Gdańsk m. | Gdańsk, Dworzec Autobusowy |
|