−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
8
Zobacz przebieg linii na mapie
Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF
Trasa:
Kartuzy - Łapalice - Chmielno - Zawory
Kierunek:
Zawory
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, ZSO nr 2
0
Kartuzy, Os. Wybickiego
0
Kartuzy, Dworzec
2
Kartuzy, Wzgórze Wolności
4
Łapalice
6
Łapalice, Jezioro
8
Chmielno
Garcz
10
Chmielno, Bukowinki
11
Chmielno
13
Chmielno, Chmielonko
14
Zawory, Radunia
15
Zawory
16
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Chmielno
Zawory
0
Zawory, Radunia
1
Chmielno, Chmielonko
2
Chmielno
3
Chmielno, Bukowinki
5
Garcz
6
Kartuzy
Łapalice, Jezioro
8
Łapalice
10
Kartuzy, Wzgórze Wolności
12
Kartuzy, Os. Wybickiego
14
Kartuzy, ZSO nr 2
14
Kartuzy, Kolejowa
15
Kartuzy, Dworzec
15
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się